• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учні. Переведення

Відповідно до ст.30 Закону України "Про освіту":

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 9 засідання педагогічної ради Комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Правоохоронець"» від 29.05.2023

Порядок денний:

2. Про переведення здобувачів освіти 10-х класів до класів наступного року навчання. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

3. Про нагородження здобувачів освіти 10-х класів Похвальними листами. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

4. Про видачу свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою, нагородження Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та відрахування учнів 11-х класів. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

5. Про видачу свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, нагородженння Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» та відрахування учнів 11-х класів. (Доповідь ДербеньовоїА.Г.)

6. Про видачу свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти та відрахування учнів до 11-х класів. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

7. Про видачу свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти з відзнакою та переведення здобувачів освіти до класів наступного року навчання. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

8. Про видачу свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти та переведення здобувачів освіти до класів наступного року навчання. (Доповідь Дербеньової А.Г.)

Завантажити Витяг з протоколу від 29.05.2023 № 9

Кiлькiсть переглядiв: 5133