На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369 та на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації згідно з рішенням педагогічної ради Комунального закладу “Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей “Правоохоронець”»” Харківської обласної ради від 10.06.2016 року (протокол № 4):

1. Перевести та видати свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9-А класу:

1. Алексюк Владислав Ігорович
2. Арутюнян Ерік Арсенович
3. Біляєв Данило Олексійович
4. Бондар Микита Андрійович
5. Буравель Дмитро Сергійович
6. Войтенко Артем Едуардович
7. Гончаренко Євген Романович
8. Ґава Данило Олександрович
9. Денисов Андрій Іванович
10. Долгіх Данило Русланович
11. Єгоров Сергій Олександрович
12. Зазян Давид Артурович
13. Івлєв Єгор Олександрович
14. Корчак Максим Олександрович
15. Левітан Михайло Михайлович
16. Лимар Євгеній Олексійович
17. Мартинов Данило Євгенович
18. Мартовий Владислав Романович
19. Монастирський Ілля В’ячеславович
20. Олейнік Марк Сергійович
21. Олійник Олег Дмитрович
22. Півцов Герман Юрійович
23. Пушкіс Владислав Ігорович
24. Рудько Антон Андрійович
25. Свириденко Євген Олегович
26. Столбовий Олександр Олександрович
27. Феллєр Денис Сергійович
28. Харанжевич Андрій Сергійович
29. Шелехань Артем Анатолійович

2. Перевести та видати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою учням:

– 9-А класу Лосюку Дмитру Георгійовичу;

– 9-А класу Воскобойникову Кириллу Костянтиновичу.

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі річного оцінювання, за рішенням педагогічної ради закладу (протокол педагогічної ради від 10.06.2016 року № 4):

1. Перевести до 11-А класу таких вихованців закладу:

1. Арустамов Руслан Володимирович
2. Афонін Олександр Юрійович
3. Баркалов Денис Сергійович
4. Бірбасов Ігор Сергійович
5. Бут Максим Андрійович
6. Бутеньов Максим Олександрович
7. Горовецький Ян Олександрович
8. Гринюк Дмитро Григорович
9. Дем’янець Василій Вікторович
10. Денисенко Юрій Олегович
11. Зеленько Богдан Миколайович
12. Клєріні Артем Гаррійович
13. Копильченко Олексій
14. Купріков Олександр Валерійович
15. Меншун Олег Сергійович
16. Милий Арсеній Максимович
17. Мішуткін Олександр Олегович
18. Нестеренко Іван Юрійович
19. Переродов Євгеній Андрійович
20. Поліщук Денис Костянтинович
21. Пшонкін Кирило Степанович
22. Розуменко Костянтин Сергійович
23. Садаєв Газімагомед Магомедович
24. Семенов Владислав Віталійович
25. Степаненко Владислав
26. Устьянов Антон Олександрович
27. Хавронін Артем Юрійович
28. Холоденко Данііл Віталійович
29. Янковський Ян Олегович
30. Караченцев Климентій Валерійович

2. Перевести до 11-Б класу таких вихованців закладу:

1. Ахтямов Єгор Олександрович
2. Баляниця Даніїл Романович
3. Блудов Даниїл Костянтиновича
4. Бородкін Максим Володимирович
5. Власенко Віталій Владиславович
6. Волошин Артем Володимирович
7. Глушенко Владислав Ігорович
8. Джурас Антон Євгенович
9. Дурнєв Ярослав Юрійович
10. Жижда Микита Романович
11. Зінов’єв Артем Олександрович
12. Івченко Віталій Олександрович
13. Корольов Андрій Михайлович
14. Криворучко Руслан Анатолійович
15. Кузнецов Владислав Анатолійович
16. Купін Артем Олександрович
17. Машкін Михайло Олександрович
18. Огаренко Сергій Олександрович
19. Панов Владислав Сергійович
20. Петренко Даниїл Олександрович
21. Плахотнік Анатолій Вячеславович
22. Похила Дмитро Анатолійович
23. Радченко Денис Євгенович
24. Рзаєв Сархан Шахруд
25. Селюков Микита Сергійович
26. Сотник Дмитро Олександрович
27. Тарасов Максим Юрійович
28. Татьянченко Максим Олександрович
29. Трофименко Вадим Олександрович
30. Трофимов Артем Валерійович
31. Храмцов Микола Юрійович
32. Ключко Данило Юрійович.

3. Перевести до 11-Б класу таких вихованців закладу:

1. Бокань Олександр Павлович
2. Вальдовський Владислав Андрійович
3. Гура Дмитро Олегович
4. Кірєєв Єгор Дмитрович
5. Кісельов Данііл Валентинович
6. Кісіль Віктор Вікторович
7. Ковальов Данило Максимович
8. Коковін Вадим Віталійович
9. Колодкін Данило Олександрович
10. Колосов Ігор Вікторович
11. Кордов Руслан Володимирович
12. Коротенко Олександр Олегович
13. Курзін Ігор Сергійович
14. Ликов Максим Віталійович
15. Литвиненко Сергій Геннадійович
16. Мартиненко Володимир Олександрович
17. Меркулов Євген Євгенович
18. Муренко Максим Костянтинович
19. Ноянчук Євген Володимирович
20. Перевєрзєв Дмитро Максимович
21. Рєзанов Кирило Сергійович
22. Рожевецький Максим Олександрович
23. Собко Владислав Павлович
24. Твеленьов Сергій Віталійович
25. Твердохлєбов Дмитро Віталійович
26. Терехов Роман Олександрович
27. Хлопко Сергій Анатолійович
28. Черниш Артем Олександрович
29. Шкарупа Владислав Романович
30. Шовкопляс Дмитро Сергійович
Кiлькiсть переглядiв: 711