Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з історії України
Бондаренко Роман - ІІІ місце
Чернявський Олександр ІІІ місце
Дем’янець Василій - ІІІ місце
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2014/2015 навчальному році
ПІБ учня, клас | Клас | Секція | Базова дисципліна | Тема | Науковий керівник | |
Відділення історії (секція етнологія) | ||||||
Гулієв Рагім Ібрагімович, 11-а клас | І місце | Етнологія | Історія України | «Поховальні обряди ісмаїлітів (на прикладі поховальних обрядів азербайджанського народу» | Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії | |
Сагателян Гагік Гарікович, 11-а клас | ІІ | Етнологія | Історія України | «Об’єкти релігійного поклоніння армянського народу» | Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії | |
Садовський Володимир Олександрович, 11-а клас | ІІ | Етнологія | Історія України | «Асиміляція російської та української культури на території Слобожанщини» | Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії | |
Відділення історії ( секція - історичне краєзнавство) | ||||||
Чернявський Олександр Владиславович, 10-а клас | І місце | Історичне краєзнавство | Історія України | «Особливості міграційних процесів на Харківщині (кінець ХХ – початок ХХІ ст.)» | Чумак Володимир Валентинович, кандидат юридичних наук | |
Шевченко Ілля Олексійович 11-б клас | ІІ місце | Історичне краєзнавство | Історія України | «Історія Холокосту. Український аспект в розризі Харківської області» | Гончарук Наталія Григорівна вчитель історії та української мови ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст вищої категорії, методист | |
Прасол Андрій Валерійович 11- а клас | ІІІ місце | Історичне краєзнавство | Історія України | « Історія Харківського карного розшуку. Часи незалежної Україні» | Перцов Сергій Геннадійович, старший музейний доглядач відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС | |
Відділення: філософії та суспільствознавства (секція теологія, релігієзнавство та історія релігії) | ||||||
Бондаренко Роман Олександрович, 11-А | І місце | Теологія, релігієзнавство та історія релігії | Історія України | «Релігія та церква в державному регулювання ідеологічних процесів та формуванні сучасного українського суспільства» | Кріцак Іван Васильович старший викладач кафедри теорії та історії держави і права ХНУВС, кандидат юридичних наук | |
Мустафаєв Раман Шаіг-огли, 11-А | ІІ місце | Теологія, релігієзнавство та історія релігії | Історія України | «Мусульманське право на основі головних джерел: Корану, Сунни та Кияси» | Орлов Андрій Валерійович, вчитель історії ХСШІ “Ліцей міліції”, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук | |
Відділення: мовознавство | ||||||
Кириленко Олексій Сергійович, 11-Б | І місце | Англійська мова | Англійська мова | «Синонімія фразеологічних одиниць на позначення діяльності людини в сучасній англійській мові та особливості їх перекладу» | Мельник Світлана Семенівна, старший викладач кафедри практики англійського усного та писемного мовлення ХНПУ ім. Сковороди Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ “Ліцей міліції”, вчитель вищої категорії | |
Бродовський Сергій Сергійович, 11-Б | ІІ | Українська мова | Українська мова | «Правописні проблеми в українській науковій термінології» | Гончарук Наталія Григорівна вчитель історії та української мови ХСШІ «Ліцей міліції» спеціаліст вищої категорії, методист | |
Лебединець Вадим Олегович, 11-А | ІІІ | Англійська мова | Англійська мова | «Сучасні неологізми через призму науково-технічних засобів комунікації» | Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ «Ліцей міліції», вчитель вищої категорії | |
Карпенко Євген Романович, 11-Б | ІІІ | Англійська мова | Англійська мова | Англомовні терміни для забезпечення науково-технічного комп’ютерного простору» | Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ «Ліцей міліції», вчитель вищої категорії |
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 н.р. з правознавства:
11 класи:
Талипов Ігор - І місце
Бондаренко Роман - ІІ місце
Шевченко Ілля - ІІІ місце
Антипенко Валерій - ІІІ місце
10 класи:
Іщук Михайло - ІІ місце
Єрошенко Євген - ІІІ місце
Чернявський Олександр - ІІІ місце
9 класи:
Дем’янець Василь - ІІ місце
Дорош Кирило - ІІ місце
Нестеренко Іван - ІІІ місце
Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з української мови:Шевченко Ілля - ІІІ місце
Вітаємо переможців ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2014/2015 навчального року
Шевченко Ілля - ІІ місце
Нестеренко Іван - ІІІ місце
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з історії:
Шевченко Ілля - І місце
Бондаренко Роман - ІІ місце
Дем’янець Василій - ІІ місце
Чернявський Олександр - ІІІ місце
№ | Прізвище, і´мя та по-батькові учасників | Відзнака |
1 | Гулієв Рагім Ібрагімович | Диплом ІІ-го ступеня |
2 | Момот Денис Віталійович | Диплом ІІ-го ступеня |
3 | Рустамов Руслан Аташлійович | Диплом ІІ-го ступеня |
4 | Талипов Ігор Володимирович | Диплом ІІ-го ступеня |
5 | Шатун Олексій Анатолійович | Диплом ІІ-го ступеня |
6 | Антипенко Валерій Валерійович | Диплом ІІІ-го ступеня |
7 | Бондаренко Роман Олександрович | Диплом ІІІ-го ступеня |
8 | Вольвач Євген Юрійович | Диплом ІІІ-го ступеня |
9 | Карпенко Євгеній Романович | Диплом ІІІ-го ступеня |
10 | Корнієнко Ілля Михайлович | Диплом ІІІ-го ступеня |
11 | Ятленко Максим Володимирович | Диплом ІІІ-го ступеня |
12 | Герасименко Геннадій Юрійович | Сертифікат, що засвідчує участь |
13 | Мустафаєв Раман Шаіт огли | Сертифікат, що засвідчує участь |
14 | Смірнов Владислав Сергійович | Сертифікат, що засвідчує участь |
15 | Шепелєв Дмитро Сергійович | Сертифікат, що засвідчує участь |
Вітаємо наших ліцеїстів Шатуна Олексія, Сидоренка Микиту, Кириленка Олексія взявших участь та ставшими призерами у турнірі з шашок на першість Харківського національного університету внутрішніх справ.
Вітаємо ліцеїста 11-Б класу Лук'яненка Олексія з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
№ | П.І.Б. | Клас | Предмет | Місце |
1 | Алі Карім Наільович | 11-б | Правознавство | ІІІ |
історія | ІІІ | |||
2 | Бондаренко Роман Олександрович | 10-а | Історія | ІІ |
Правознавство | ІІ | |||
3 | Лук’яненко Олексій Олександрович | 11-б | Правознавство | ІІ |
Історія | ІІ | |||
4 | Момот Денис Віталійович | 10-б | Укр. мова та література | ІІІ |
історія | ІІІ | |||
5 | Шевченко Ілля Олексійович | 10-б | Правознавство | ІІІ |
6 | Шмадченко Дмитро Анатолійович | 11-б | Фізична культура та спорт | ІІІ |
На Всеукраїнському турнирі по спортивному самбо памяти заслуженого тренера України Г.В. Коновца, серед юнаків 1996-1997 рр., посів І місце наш ліцеїст Максим Ятленко. Вітаємо з перемогою!
На міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup» серед юніорів 1996-1997 рр.., посів ІІ місце наш ліцеїст Денис Момот. Вітаємо з перемогою!
Вітаємо вас, та бажаємо подальших перемог!
Вітаємо переможця олімпіади: Галушко Олег, учень 11-В класу
Дякуємо членам команди: капітану команди Лук’яненку Олексію, Момоту Денису, Зартар’янцу Павлу, Таліпову Ігорю, Бондаренку Роману!
VivatHistorici juvenes!!!
Поздоровляємо Єжова Максима з гідним представленням нашого навчального закладу у МДЦ "Артек" на конкурсі бального танця!