• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень;
Запит на отримання публічної інформації подається до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в усній чи письмовій формі, під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або телефоном на вибір запитувача. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.
Запит на інформацію повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; спосіб отримання інформації; підпис і дату за умови подання письмового запиту. Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Надходження та використання благодійної допомоги за поточний місяць (станом на 01.10.2021) - відсутні.

Концепція розвитку Комунального закладу “Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей “Правоохоронець”»”Харківської обласної ради на 2016/2020 роки

ПРАВИЛА конкурсного приймання до КЗ ХЛПВФП “Правоохоронець” Харківської обласної ради

Штатний розпис на 01.01.2020
Звіт начальника КЗ ХЛПВФП "Правоохоронець" за 2020 навчальний рік

Річний звіт за 2020 рік

Інструкція щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

Запит на інформацію

Обласний бюджет. Кошторис план асигнувань на 2021 рік

Освітня субвенція кошторис план асигнувань на 2021 рік

Етикет кошторис план асигнувань на 2021 рік

Положення про бухгалтерську службу

Фінансові звіти 2020

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗ ХЛПВФП «Правоохоронець»

Учителі Історія України 1
Правознавство 1
Фізична культури 1
Фізика 1
Педагог-організатор
Вихователі шкіл-інтернатів 4
Внов призначений заступник начальника з виховної роботи
Загальна сумма
Кiлькiсть переглядiв: 4039