• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень;
Запит на отримання публічної інформації подається до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в усній чи письмовій формі, під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або телефоном на вибір запитувача. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.
Запит на інформацію повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; спосіб отримання інформації; підпис і дату за умови подання письмового запиту. Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Надходження та використання благодійної допомоги за поточний місяць (станом на 01.09.2022) - відсутні.

Витяг з протоколу від 13.01.2022 № 4 "Вибір підручників для 9 класу"

Концепція розвитку Комунальний заклад «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Правоохоронець"» Харківської обласної ради

ПРАВИЛА конкурсного приймання до КЗ ХЛПВФП “Правоохоронець” Харківської обласної ради

Штатний розпис на 01.01.2021
Звіт начальника КЗ ХЛПВФП "Правоохоронець" за 2021 навчальний рік

Річний звіт за 2021 рік

Інструкція щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

Запит на інформацію

Обласний бюджет. Кошторис план асигнувань на 2022 рік

Освітня субвенція кошторис план асигнувань на 2022 рік

Етикет кошторис план асигнувань на 2022 рік

Зведена таблиця показників з праці за 2021 рік. Фонд оплати праці

Положення про бухгалтерську службу

Фінансові звіти 2021

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗ ХЛПВФП «Правоохоронець»

Учителі Історія України 1
Правознавство 1
Фізична культури 1
Фізика 1
Інформатика1
Педагог-організатор
Вихователі шкіл-інтернатів 6
Внов призначений заступник начальника з виховної роботи
Загальна сумма 11
Кiлькiсть переглядiв: 4829