11-12 квітня 2017 року в ліцеї пройшов конкурс науково-дослідницьких робіт «Крок до науки».
Окрема подяка за технічне забезпечення під час конкурсу учню 11 класу Устьянову Антону.

Список учнів, учасників конкурсу науково-дослідницьких робіт «Крок до науки»

№ п/п Тема роботи Автор Клас Нагородження Предмет Куратор
1 Чим загрожують людству глобальні кліматичні зміни Кононевич Микита 9-Б Фізика Росоленко І. В.
2 Белігеративні ландшафти України Замятін Вадим 9-А Географія Уткіна О. І.
3 Чим викликана бурштинова «лихоманка»? Охременко Олег 9-Б Грамота За кращу презентацію до доповіді Географія Уткіна О. І.
4 Зашифрованный закон природы Ткаченко Егор 9-А Диплом І ступеня «За перемогу в конкурсі» Математика Ярова О. Т.
5 Фрактальная структура - генетический код Вселенной. Слюсарев Артем 9-А Грамота «За оригінальність та творчі знахідки» Математика Ярова О. Т.
6 10 способов решения квадратных уравнений Горяйнов Денис 9-А Диплом ІІ ступеня «За перемогу в конкурсі» Математика Ярова О. Т.
7 Li-fi чи wi-fi? Крикун Владислав 9_Б Грамота «За актуальність вибору тематики» Інформатика Давидкіна О.О.
8 Так ли безопасно «ОБЛАКО»? Арутенян Ерік 10-А Диплом ІІІ ступеня «За перемогу в конкурсі» Інформатика Давидкіна О. О.
9 Фізичні парадокси в природі та житті людини Мартинов Данило 10-А Фізика Росоленко І. В.
10 Історія їжі…чи отрути? В чому справжня небезпека? Замятін Вадим 9-А Грамота «За актуальність вибору тематики» Хімія Ботярова Л. В.
11 Чи завжди доцільні «бойові дії» проти паразитів? Шляхи подолання інфекційних хвороб Рева Єгор 10-Б Грамота «За грунтовність дослідження» Біологія Ботярова Л. В.
12 Черні дири Вобжа Денис 9-А Фізика Росоленко І. В.
13 Різдвяні свята та різдвяні традиції у літературі Манукян Давид 9-А Оголосити подяку Зарубіжна література Бабенко Т. О.
14 Свято Купала вчора й сьогодні: відновлення традицій Гончаренко Євген 10-А Зарубіжна література Бабенко Т. О.
15 Суржик – забруднення мови чи поповнення словникового запасу Добровольський Олексій 9-Б Грамота «За ґрунтовність дослідження» Українська мова Гончарук Н. Г.
16 «Лісова пісня» Лесі Українки:Міф чи реальність? Воскобойников Кирилл 10-А Оголосити подяку Українська література Райченко М. І.
17 Персонажи слов‘янської міфології Мартинов Данило 10-А Українська література Райченко М. І.
18 Way to freedom for the parts of the united kingdom Власенко Віталій 11-А Грамота «За актуальність вибору тематики» Англійська мова КлиментьєваО.С.
19 The United Kingdom European Union membership referendum Олейник Олег 10-А Диплом ІІ ступеня «За перемогу в конкурсі» Англійська мова Марчук Г. І.
20 Peculiarities of Development of Economics of Great Britain in Conditions of Brexit Арутенян Ерік 10-А Англійська мова Марчук Г. І.
9 Протидія торгівлі людьми в Україні Гулієв Ілгар Елхан Огли 9-А Грамота «За актуальність вибору тематики» Правознавство Селюков В.
21 Формування і розвиток Чорноморського козачого війська наприкінці ХVIII – початок XIX ст. ст. Сафончик Олексій 9-А Історія України Макєєв С. Г.
22 Розгром Хазарского каганату – блискуча выйскова перемога, блискучого стратега Токар Назарій 9-А Історія України Ретунська П. Ю.
23 Поширення інформації про особисте життя «зірок»: вада професії чи порушення прав? Глушенко Владислав 11-Б Оголосити подяку Правознавство Сосновська З. Ю.
24 The Influence of EC Membership on the Culture of the Countries of EC Андрій Харанжевич 10-А Англійська мова Марчук Г. І.

7 та 8 квітня 2017 року футбольна команда ліцею "Правоохоронець" взяла участь у ІІ благодійному турнірі з міні-футболу «З надією у майбутнє», що проводиться серед дітей, громадських і благодійних організацій, а також представників правоохоронних органів Харкова та Харківської області, який пройшов у Харківському національному університеті внутрішніх справ./Files/images/диплом команда.jpg /Files/images/диплом команда ІІІ.jpg /Files/images/диплом долгополов.jpg /Files/images/диплом буравель.jpg

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році Олейника Олега (учень 10-А класу) - секція "історичне краєзнавство" виборовшего ІІІ місце та учасника Кузнєцова Владислава (учня 11-Б класу) - секція "соціологія"!

/Files/images/xE5NsIMDl9Q.jpg

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 навчального року:

Предмет Прізвище клас місце
Правознавство Токар Назарій 9 клас І
Гулієв Ілгар 9 клас ІІ
Охременко Олег 9 клас ІІ
Сафончик Олексій 9 клас ІІІ
Івакін Георгій 9 клас ІІІ
Лосюк Дмитро 10 клас І
Воскобойников Кирило 10 клас І
Смирнов Данило 10 клас ІІ
Власенко Віталій 11 клас І
Дем’янець Василій 11 клас ІІІ
Жижда Микита 11 клас ІІ
Біологія Замятін Вадим 9 клас ІІ
Українська мова Воскобойников Кирилл 10 клас ІІІ
Нестеренко Іван 11 клас ІІ
Храмцов Микола 11 клас І
Англійська мова Косінов Владислав 10 клас ІІІ
Дурнєв Ярослав 11 клас ІІІ
Жижда Микита 11 клас ІІ
Історія України Гулієв Ілгар 9 клас ІІ
Лосюк Дмитро 10 клас І
Шкарбан Віталій 10 клас ІІІ
Власенко Віталій 11 клас І
Дем’янець Василій 11 клас ІІ
Жижда Микита 11 клас ІІІ
Кузнєцов Владислав 11 клас ІІІ
Математика Ткаченко Єгор 9 клас ІІ
Кононевич Микита 9 клас ІІІ
Куценко Олександр 10 клас ІІІ
Власенко Віталій 11 клас І
Кузнєцов Владислав 11 клас ІІІ

12 листопада відбувся VІI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому вибороли ІІІ місця ліцеїсти 10 класу Воскобойников Кирило та 11 класу Нестеренко Іван. Вітаємо з перемогою!

12 листопада 2016 року відбувся XVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у якому виборов І місце ліцеїст 11 класу Храмцов Микола. Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду ліцею за вибороне ІІ місце у XIV Всеукраїнському турнірі юних правознавців:
Дем’янця Василія Вікторовича
Жижда Микита Романович
Зінов’єв Артем Олександрович
Власенко Віталій Владиславович
Кібукевич Микола Георгійович

Вітаємо переможців ХVІІІ Всеукраїнського турнірі юних істориків (фотогалерея - ХVІІІ Всеукраїнського турнірі юних істориків)

/Files/images/1_00.jpeg

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року:

ПредметПрізвище, ім’яКласЗайняте місце
ІсторіяВласенко Віталій10 класІІІ
Чернявський Олександр11 класучасник

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році

Прізвище, ім’яКласЗайняте місце
Чернявський Олександр11 класІІІ
Дем’янець Василь10 класІІІ
Корольов10 класучасник
Кузнєцов Владислав10 класучасник
Власенко Віталій10 класучасник

21 листопада 2015 року вихованці ліцею взяли участь у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Переможцями стали:
Воскобойников Кирило, 9 клас - ІІ місце;
Храмцов Микола, 10 клас - ІІІ місце;
Єрошенко Євген, 11 клас, ІІ місце
Вітаємо переможців!

6 травня 2015 року вихованці ліцею взяли участь у Спортивних змаганнях присвячених Дню пам’яті та примирення і 70-річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що проходили на базі обласного вищого училища фізичної культури і спорту. Ліцеїсти привезли 2 командні та 8 іменних грамот.

/Files/images/1_111.jpg

/Files/images/1_12.jpg /Files/images/1_13.jpg
Вітаємо переможців конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів «Крок до науки - 2015»:
Диломом І ступеня в номінації "За перемогу в конкурсі" нагороджені:
Чернявський Олександр, 10-А клас
Іполітов Валентин, 10-А клас
Мустафаєв Раман, 11-А клас
Грамотою в номінації "За актуальність вибору тематики" нагороджений
Милий Арсеній, 9-А клас
Грамотою в номінації "За оригінальність та иворчі знахідки" нагороджений
Скрипник Марк, 10-А клас
Грамотою в номінації "За грунтовність дослідження" нагороджений
Чернявський Олександр, 10-А клас
Грамотою в номінації "За волю до перемоги" нагороджені
Криворот Владислав, 10-А клас
Тарасов Ярослав, 10-А клас
Вольвач Євген, 11-А клас

Фотозвіт з конференції можна переглянути у фотогалереї

Вітаємо команду ліцея з баскетболу, за посівше І місце у чемпіонаті Харківського національного університету внутрішніх справ серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з історії України
Бондаренко Роман - ІІІ місце
Чернявський Олександр ІІІ місце
Дем’янець Василій - ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2014/2015 навчальному році

ПІБ учня, клас Клас Секція Базова дисципліна Тема Науковий керівник
Відділення історії (секція етнологія)
Гулієв Рагім Ібрагімович, 11-а клас І місце Етнологія Історія України «Поховальні обряди ісмаїлітів (на прикладі поховальних обрядів азербайджанського народу» Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії
Сагателян Гагік Гарікович, 11-а клас ІІ Етнологія Історія України «Об’єкти релігійного поклоніння армянського народу» Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії
Садовський Володимир Олександрович, 11-а клас ІІ Етнологія Історія України «Асиміляція російської та української культури на території Слобожанщини» Ретунська Поліна Юріївна, вчитель історії ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст І категорії
Відділення історії ( секція - історичне краєзнавство)
Чернявський Олександр Владиславович, 10-а клас І місце Історичне краєзнавство Історія України «Особливості міграційних процесів на Харківщині (кінець ХХ – початок ХХІ ст.)» Чумак Володимир Валентинович, кандидат юридичних наук
Шевченко Ілля Олексійович 11-б клас ІІ місце Історичне краєзнавство Історія України «Історія Холокосту. Український аспект в розризі Харківської області» Гончарук Наталія Григорівна вчитель історії та української мови ХСШІ «Ліцей міліції», спеціаліст вищої категорії, методист
Прасол Андрій Валерійович 11- а клас ІІІ місце Історичне краєзнавство Історія України « Історія Харківського карного розшуку. Часи незалежної Україні» Перцов Сергій Геннадійович, старший музейний доглядач відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС
Відділення: філософії та суспільствознавства (секція теологія, релігієзнавство та історія релігії)
Бондаренко Роман Олександрович, 11-А І місце Теологія, релігієзнавство та історія релігії Історія України «Релігія та церква в державному регулювання ідеологічних процесів та формуванні сучасного українського суспільства» Кріцак Іван Васильович старший викладач кафедри теорії та історії держави і права ХНУВС, кандидат юридичних наук
Мустафаєв Раман Шаіг-огли, 11-А ІІ місце Теологія, релігієзнавство та історія релігії Історія України «Мусульманське право на основі головних джерел: Корану, Сунни та Кияси» Орлов Андрій Валерійович, вчитель історії ХСШІ “Ліцей міліції”, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук
Відділення: мовознавство
Кириленко Олексій Сергійович, 11-Б І місце Англійська мова Англійська мова «Синонімія фразеологічних одиниць на позначення діяльності людини в сучасній англійській мові та особливості їх перекладу» Мельник Світлана Семенівна, старший викладач кафедри практики англійського усного та писемного мовлення ХНПУ ім. Сковороди Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ “Ліцей міліції”, вчитель вищої категорії
Бродовський Сергій Сергійович, 11-Б ІІ Українська мова Українська мова «Правописні проблеми в українській науковій термінології» Гончарук Наталія Григорівна вчитель історії та української мови ХСШІ «Ліцей міліції» спеціаліст вищої категорії, методист
Лебединець Вадим Олегович, 11-А ІІІ Англійська мова Англійська мова «Сучасні неологізми через призму науково-технічних засобів комунікації» Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ «Ліцей міліції», вчитель вищої категорії
Карпенко Євген Романович, 11-Б ІІІ Англійська мова Англійська мова Англомовні терміни для забезпечення науково-технічного комп’ютерного простору» Марчук Галина Іванівна, вчитель англійської мови ХСШІ «Ліцей міліції», вчитель вищої категорії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 н.р. з правознавства:

11 класи:
Талипов Ігор - І місце
Бондаренко Роман - ІІ місце
Шевченко Ілля - ІІІ місце
Антипенко Валерій - ІІІ місце

10 класи:
Іщук Михайло - ІІ місце
Єрошенко Євген - ІІІ місце
Чернявський Олександр - ІІІ місце

9 класи:
Дем’янець Василь - ІІ місце
Дорош Кирило - ІІ місце
Нестеренко Іван - ІІІ місце

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з української мови: Шевченко Ілля - ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2014/2015 навчального року
Шевченко Ілля - ІІ місце
Нестеренко Іван - ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р. з історії:
Шевченко Ілля - І місце
Бондаренко Роман - ІІ місце
Дем’янець Василій - ІІ місце
Чернявський Олександр - ІІІ місце

Вітаємо команду "Захисники закону"

/Files/images/101.jpg /Files/images/102.jpg

Вітаємо Гулієва Рагіма Ібрагімовича з отриманням диплому третього ступеня переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з предмету історія України

/Files/images/2.jpeg

Вітаємо учасників та переможців конкурсу юних суспільствознавців:

Прізвище, і´мя та по-батькові учасників Відзнака
1 Гулієв Рагім Ібрагімович Диплом ІІ-го ступеня
2 Момот Денис Віталійович Диплом ІІ-го ступеня
3 Рустамов Руслан Аташлійович Диплом ІІ-го ступеня
4 Талипов Ігор Володимирович Диплом ІІ-го ступеня
5 Шатун Олексій Анатолійович Диплом ІІ-го ступеня
6 Антипенко Валерій Валерійович Диплом ІІІ-го ступеня
7 Бондаренко Роман Олександрович Диплом ІІІ-го ступеня
8 Вольвач Євген Юрійович Диплом ІІІ-го ступеня
9 Карпенко Євгеній Романович Диплом ІІІ-го ступеня
10 Корнієнко Ілля Михайлович Диплом ІІІ-го ступеня
11 Ятленко Максим Володимирович Диплом ІІІ-го ступеня
12 Герасименко Геннадій Юрійович Сертифікат, що засвідчує участь
13 Мустафаєв Раман Шаіт огли Сертифікат, що засвідчує участь
14 Смірнов Владислав Сергійович Сертифікат, що засвідчує участь
15 Шепелєв Дмитро Сергійович Сертифікат, що засвідчує участь

/Files/images/1.jpeg

Вітаємо наших ліцеїстів Шатуна Олексія, Сидоренка Микиту, Кириленка Олексія взявших участь та ставшими призерами у турнірі з шашок на першість Харківського національного університету внутрішніх справ.

/Files/images/шашки.jpg

Вітаємо з перемогою ІІІ етапу ВУО з історії!

Вітаємо ліцеїста 11-Б класу Лук'яненка Олексія з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Вітаємо з перемогою ІІІ етапу ВУО з правознавства!

Вітаємо ліцеїстів, Лук'яненко Олексія та Шевченко Іллю, з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

Наші перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах:

П.І.Б. Клас Предмет Місце
1 Алі Карім Наільович 11-б Правознавство ІІІ
історія ІІІ
2 Бондаренко Роман Олександрович 10-а Історія ІІ
Правознавство ІІ
3 Лук’яненко Олексій Олександрович 11-б Правознавство ІІ
Історія ІІ
4 Момот Денис Віталійович 10-б Укр. мова та література ІІІ
історія ІІІ
5 Шевченко Ілля Олексійович 10-б Правознавство ІІІ
6 Шмадченко Дмитро Анатолійович 11-б Фізична культура та спорт ІІІ

Вітаємо "Захисників закону"!

Вітаємо команду ліцею "Захисники закону", яка виборола ІІІ місце на Всеукраїнському турнирі юних правознавців!
Ігор Талипов, Валерій Антипенко, Денис Момот, Роман Бондаренко і командир команди Олексій Лукяненко - пишаємось вами та сподіваємось на перемоги в усіх інтелектуальних конкурсах Уктаїни!

Вітаємо ліцеїстів з перемогою!

На Всеукраїнському турнирі по спортивному самбо памяти заслуженого тренера України Г.В. Коновца, серед юнаків 1996-1997 рр., посів І місце наш ліцеїст Максим Ятленко. Вітаємо з перемогою!
На міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup» серед юніорів 1996-1997 рр.., посів ІІ місце наш ліцеїст Денис Момот. Вітаємо з перемогою!
Вітаємо вас, та бажаємо подальших перемог!

ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Вітаємо переможців олімпіади:

Галушко Олег, учень 11-В класу

Вітаємо призерів Всеукраїнського турніру юних істориків - команду ХСШІ "Ліцей міліції"!

Дякуємо членам команди: капітану команди Лук’яненку Олексію, Момоту Денису, Зартар’янцу Павлу, Таліпову Ігорю, Бондаренку Роману!

Vivat Historici juvenes!!!

Поздоровляємо Єжова Максима з гідним представленням нашого навчального закладу у МДЦ "Артек" на конкурсі бального танця!

Кiлькiсть переглядiв: 3250