Переможці у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році в Харківській області
Предмет | Прізвище, ім’я | Клас | Місце |
Біологія | Зінов'єва Софія Олександрівна | 11А | ІІІ |
Історія | Зінов'єва Софія Олександрівна | 11А | ІІІ |
Історія | Ляшенко Катерина Василівна | 10Б | ІІІ |
Правознавство | Ляшенко Катерина Василівна | 10Б | ІІІ |
Правознавство | Лавицька Таїсія Володимирівна | 11А | ІІІ |
Географія | Пензєва Альона Валеріївна | 9Б | ІІІ |
Переможці у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році в Харківській області
№ | Прізвище, ім’я по-батькові | Клас | Місце | Предмет |
---|---|---|---|---|
1. | Мирошниченко Давід Гійович | 9А | І | Українська мова та література |
2. | Жмурін Марк Євгенович | 9А | ІІІ | Правознавство |
ІІІ | Географія | |||
3. | Чехичина Дар`я Романівна | 9А | ІІІ | Англійська мова |
ІІ | Правознавство | |||
4. | Атязов Рінат Рашидович | 9Б | ІІІ | Історія |
5. | Золота Єлизавета Андріївна | 9Б | І | Англійська мова |
6. | Пензєва Альона Валеріївна | 9Б | І | Українська мова та література |
І | Правознавство | |||
І | Англійська мова | |||
ІІ | Географія | |||
7. | Юр'єва Анастасія Віталіївна | 9Б | ІІІ | Правознавство |
8. | Бугай Ольга Олександрівна | 10А | ІІ | Українська мова та література |
ІІ | Історія | |||
ІІІ | Математика | |||
9. | Кузьміна Дар’я Олександрівна | 10А | І | Англійська мова |
10. | Лазарєв Нікіта Олегович | 10А | ІІ | Правознавство |
І | Історія | |||
11. | Нікішина Владіслава Романівна | 10А | ІІІ | Правознавство |
12. | Зайдліч Мар’яна Максимівна | 10Б | ІІІ | Правознавство |
13. | Ляшенко Катерина Василівна | 10Б | І | Правознавство |
ІІ | Історія | |||
14. | Гурбаналієва Ефсане Раміл Кизи | 10В | ІІ | Правознавство |
ІІІ | Історія | |||
15. | Ебаноїдзе Руслан Аміранович | 10Г | ІІ | Англійська мова |
І | Історія | |||
ІІІ | Правознавство | |||
16. | Деригуз Вадим Віталійович | 10Г | ІІІ | Англійська мова |
17 | Зінов’єва Софія Олександрівна | 11А | ІІІ | Українська мова та література |
І | Біологія | |||
І | Історія | |||
18. | Савченко Сніжана Сергіївна | 11А | ІІ | Правознавство |
ІІІ | Історія | |||
19. | Лавицька Таїсія Володимирівна | 11А | ІІІ | Англійська мова |
І | Історія | |||
ІІ | Правознавство | |||
20. | Новік Таїсія Олександрівна | 11Б | ІІ | Історія |