План заходів, присвячених Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

№ п/п Заходи Термін проведення Класи Відповідальні
1. Урок пам’яті «Чорнобиль ––довгий слід трагедії» 14.12.2018 9-11 Райченко М.І.
2. Години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС за темами: «Чорнобильські дзвони пробуджують пам’ять», «У Чорнобиля немає минулого часу» 10.12 – 14.12.2018 9-11 Ретунська П.Ю.
3. «Круглий стіл» з активістами Чорнобильського руху – батьками ліцеїстів, за темою: «Проблеми громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» 10.12 – 14.12.2018 9-11 Спаська Т.І.
4. Тематична виставка художньої літератури, експозиція фото- і художніх матеріалів «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» 10.12 – 14.12.2018 9-11 Руденко Ю.М.
5. Висвітлення проведення заходів, присвячених Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на сайті навчального закладу 10.12 – 14.12.2018 Перекрест Т.В.

Інформаційні матеріали до 100-річчя Листопадового чину, українського повстання у Львов, внаслідок якого проголошено Західноукраїнську Народну Республіку

ГРАФІК Проведення превентивної антибулінгової роботи у комунальному закладі Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей Правоохоронець» Харківської обласної ради

№ з/п Місце та час проведення Відповідальна особа/ тема та вид заняття
1. 15.11.2018, 14:00, каб. 4, 13, 18 Завідувач кафедри соціології та психології факультету №6 Євдокімова О.О. Тема тренінгу: «Стоп-булінг»
2. 20.11.2018, 14:00, актова зала Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету №4 майор поліції Рвачов О.М. Тема лекційного заняття: «Кібер-булінг: агресія в Інтернеті:способи розпізнання та захист дитини»
3. 22.11.2018, 14:00, актова зала Курсант навчальної групи Ф1-402 капрал поліції Цебинога В.Ю. Тема лекційного заняття: «Протидія булінгу або кібер-булінг в Україні»
4. 27.11.2018, 14:00, актова зала Завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Новікова Н.А. Тема лекційного заняття: «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення»
5. 29.11.2018, 14:00, актова зала Старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету №3 майор поліції Макарова О.П. Тема лекційного заняття: «Стоп-булінг»

Методичні рекомендації про застосування діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей фахівцями психологічної служби у системі освіти

Підсумки Дня захисника України 2018

Термін проведення Заходи
1. 17.09.2018 Випускник 2011 року, учасник АТО, Столярчук Артур зустрівся з ліцеїстами 11-х класів, з якими провів дуже цікаву бесіду
2. 08.10 -12.10.2018 Вихователі закладу провели для ліцеїстів 9-11 класів години спілкування за темою: «Разом сила»
3. 09.10 -13.10.2018 Вихователі закладу організували для ліцеїстів 9-11 класів перегляд тематичних відеофільмів
4. 09.10-13.10.2017 Бібліотекар закладу оформила тематичну виставку художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів щодо з теми «Воля дорожча за життя» для ліцеїстів 9-11 класів
5. 11.10.2018 Випускник 2012 року, нині курсант Національної академії Національної гвардії України, Іском Артем провів з ліцеїстами 10-х класів профорієнтаційну лекцію
6. 12.10.2018 Ліцеїсти 10-11 класів взяли участь в урочистих заходах, присвячених складанню Присяги працівника поліції першокурсниками ХНУВС
7. 14.10.2018 Ліцеїсти 9-11 класів взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню захисника України, що відбулися на майдані Свободи
8. 14.10.2018 Ліцеїсти 9-А та 10-В класів склали урочисту клятву ліцеїстів

З 10 по 14 вересня 2018 року у закладі проходить Тиждень протидії булінгу проводяться тематичні уроки "Я маю право".
З конспектами уроків можна ознайомитись нижче (натисніть на гіперпосилання):
- Урок «Стоп булінг» (для учнів 9-11 класів)
- Урок «Я МАЮ ПРАВО!»
- Буклет «Права дитини»

Звіт про стан виховної роботи в Комунальному закладі «Харківська спеціалізована школа-інтернат "Ліцей «Правоохоронець»"» Харківської обласної ради за 2017/2018 навчальний рік

Інформація про стан виконання Регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018–2019 роки за І квартал 2018 року ХСШІ «Ліцей Правоохоронець»

№ з/п Найменування заходу Термін виконання Стан виконання заходу
Підрозділ IV Превентивні заходи щодо протидії правопорушенням проти громадської моралі та торгівлі людьми
1 4.1. Сприяти здійсненню спільній із засобами масової інформації, органами освіти та охорони здоров’я роз’яснювальної роботи щодо можливих негативних наслідків несанкціонованого працевлаштування у державах поза межами України з порушенням законодавства, що регулює відносини у цій сфері На уроках правознавства та під час профорієнтаційних бесід обговорювалося питання щодо особливостей законодавства різних країн щодо прав та обов’язків працівників, які працюють легально та нелегально. Особливості декларування доходів громадян, які працювали за кордоном, було обговорено в рамках лекції "Icторiя виникнення податкiв - вiд давнини до сучасностi. Декларування доходiв громадян", яку провели фахівці ДФС у Харківській області (27.02.2018). Захід було висвітлено на офіційному сайті ДФС у Харківській області
Підрозділ VIII Заходи, спрямовані на запобігання насильству в сім’ї
2 8.2. Забезпечити ведення обліку осіб, які допускають факти насильства в сім’ї, та проводити з ними систематичну профілактичну роботу Немає інцидентів Профілактичні бесіди проводяться під час батьківських зборів (05.02.2018). У результаті індивідуальних бесід, спостереження педагогічними працівниками фактів насильства в сім’ї не виявлено.
Підрозділ IX Запобігання правопорушенням, пов’язаним із незаконним обігом алкогольної продукції
3 9.1. Із залученням органів охорони здоров’я, освіти проводити роз’яснювальну роботу через ЗМІ, організувати поширення друкованих матеріалів, розміщення соціальної реклами щодо попередження розповсюдження та зловживання алкогольними, слабоалкогольними напоями Проведено виховні години з відповідної тематики лікарем-педіатром І.А.Пометун. Профілактичні бесіди лікар проводила під час батьківських зборів. На стендах розміщено інформацію про шкоду надмірного вживання алкоголю. Вихователі проводять виховні години для попередження зловживання алкогольними напоями, в т.ч. пивом, слабоалкогольними напоями, енергетиками.
Підрозділ X Протидія незаконному обігу наркотичних, психотропних, сильнодіючих речовин, їх аналогів та прекурсорів
4 10.6. Попереджати розповсюдження наркотичних засобів у розважальних та навчальних закладах, у тому числі організувати направлення керівниками навчальних закладів інформації до правоохоронних органів щодо фактів поширення наркотичних речовин серед учнівської молоді. Результати цієї роботи оприлюднювати Проведено години спілкування з відповідної тематики лікарем-педіатром І.А.Пометун. Профілактичні бесіди лікар проводила під час батьківських зборів. На стендах розміщено інформацію про шкоду наркотичних, психотропних, сильнодіючих речовин, їх аналогів та прекурсорів. На уроках правознавства окемий акцент робиться на законодавстві з цього питання.
Підрозділ XI Забезпечення безпеки дорожнього руху
5 11.2. Провести широку інформаційну кампанію серед усіх верств населення, серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, слухачів автошкіл, а також водіїв ТЗ про необхідність дотримання правил дорожнього руху, вивчення норм чинного законодавства, зокрема положень Національної стратегії безпеки дорожнього руху Класні керівники проводять заняття з безпеки дорожнього руху, постійно проводять профілактичні бесіди. Практичні заняття проводять викладачі ХНУВС. Проведено години спілкування за участі патрульних-випускників ліцею (Тимченко І., Шевченко І.) та батьків ліцеїстів (Резанова О.А., Дикань А.Д.)
Підрозділ XIІ Заходи ювенальної превенції
6 12.5. Забезпечити своєчасне виявлення батьків або осіб, що їх замінюють, які ухиляються від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо створення належних умов для життя, навчання та виховання дітей, а також їх облік і систематичну перевірку виконання ними своїх обов’язків, надання таким особам необхідної допомоги, а також виявлення осіб, які негативно впливають на поведінку дітей, втягують їх у протиправну діяльність. Забезпечити проведення з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактичної роботи з метою запобігання негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтва, наркоманії, дитячої бездоглядності та безпритульності Немає Профілактичні бесіди проводяться під час батьківських зборів. Вчителі, класні керівники та вихователі постійно проводять профілактичні бесіди.
7 12.7. Організувати та забезпечити проведення у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах роз’яснень щодо кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення публічної безпеки та порядку, безпеки дорожнього руху, формування у дітей і підлітків навичок правомірної поведінки Проведено зустрічі з представниками Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (слідчий лейтенант поліції Віннік В., дільничий інспектор майор поліції Зіньченко Р. та майор поліції Засядько О.О.)
8 12.9. Забезпечити із залученням працівників правоохоронних органів, психологів, педагогів проведення тренінгів серед дітей з питань засвоєння навичок безпечного поводження з виявленими підозрілими предметами, боєприпасами, вибуховими речовинами На стендах розміщено інформацію про правила поводження з підозрілими предметами, боєприпасами, вибуховими речовинами. Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Меланковим В.М. були проведені виховні години про правила поводження з підозрілими предметами, боєприпасами, вибуховими речовинами.
9 12.10. Забезпечити із залученням працівників правоохоронних органів, психологів, педагогів проведення тренінгів серед дітей з питань засвоєння навичок безпечного поводження у соціальних мережах, уникнення членства в групах на кшталт «Синій кит» та ін. Фахівці кафедри психології ХНУВС провели психологічні тренінги. Практичний психолог ліцею Лебединська М.М. проводить психологічні тренінги, бесіди. Вчитель інформатики Давидкіна О.О. проводить день Безпеки в Інтернеті.
10 12.12. Виявляти підлітків, які входять до груп з антигромадською поведінкою, лідерів та їх активних учасників, місць їх концентрації, та сприяти роз’єднанню їхніх неформальних молодіжних об’єднань та припиненню фактів їхньої антигромадської поведінки Немає. З вихованцями ліцею проводиться профілактична робота.
11 12.13. Організувати відвідування дітьми та молоддю, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації, музеїв, художніх виставок, закладів культури тощо, які відносяться до історичної спадщини України з метою формування у них правосвідомості Немає. Всі вихованці закладу залучені до позаурочних заходів (відвідування історичного музею, Харківської обласної бібліотеки для юнацтва)
Підрозділ XІV Науково-методичне та інформаційне забезпечення заходів, передбачених Програмою
12 14.2. Розробити та виготовити інформаційні матеріали (пам’ятки, буклети, довідники, науково-методичні рекомендації) для забезпечення проведення практичних заходів за такими напрямами: - забезпечення особистої та майнової безпеки громадян; - формування безпечної поведінки громадян в екстремальних ситуаціях, зокрема в умовах вчинення терористичних актів, групових порушень публічного порядку; - протидія корупційним правопорушенням; - недопущення вчинення правопорушень на ґрунті сепаратизму, екстремізму, расової нетерпимості та ксенофобії; - формування активної життєвої позиції населення регіону щодо нетерпимості до протиправної поведінки; - забезпечення прав дитини; - протидія втягненню дітей у протиправну та антигромадську діяльність; - протидія вживанню громадянами тютюнових виробів, алкогольних, наркотичних, психотропних засобів, їх аналогів та прекурсорів; - протидія торгівлі людьми; - запобігання насиллю в сім’ї; - запобігання усім формам дискримінації, в т.ч. гендерного характеру. Організувати розповсюдження вищезазначених матеріалів через мережу державних установ, загальноосвітніх, професійних, вищих навчальних закладів На інформаційних стендах розміщено інформацію з даних питань, у т.ч. телофони «горячих» ліній.
13 14.5 Забезпечити проведення науково-практичних конференцій, семінарів, засідань «круглих столів» тощо з питань запобігання та протидії злочинності, забезпечення публічного порядку та безпеки, безпеки дорожнього руху на регіональному та державному рівнях Проведено щорічну учнівську коференцію «Крок до науки», де в секції «Правознаство» були представлені доповіді з питань запобігання та протидії злочинності, забезпечення публічного порядку та безпеки. Учень 10-А класу Гулієв І. був нагороджений грамотою «За грунтовне дослідження».

Інформація щодо профілактики злочинності серед неповнолітніхУ КЗ ХСШІ «Ліцей Правоохоронець»:

· налагоджена співпраця з Відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУМП в Харківській області;
· налагоджена співпраця Департаментом служб у справах дітей Харківської міської ради;
· проводяться спільні заходи з факультетом № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ (спеціалізація навчання – підготовка фахівців для підрозділів превентивної діяльності);
· на стендах у ліцеї розміщена контактна інформація голови Ради ліцею як особи до якої учні можуть звернутись для вирішення своїх проблем;
· поширена інформація про Національну дитячу «гарячу» лінію;
· з відповідної тематики проводяться тематичні виховні години, уроки правознавства;
· з учнями працює практичних психолого ліцею.

План заходів щодо відзначення Дня Соборності України 2018 року

Термін проведення Заходи Контингент Відповідальний
1. 22.01.2018 Проведення тематичного шикування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» 9-11 класи Меланков В.М.
2. 22.01.2018 Урок Соборності «Єднання заради Незалежності» 9-11 класи Райченко М.І. Бабенко Т.О. Ретунська П.Ю.
3. 19.01.2018 Проведення «круглого столу» за темою: «Історичне значення проголошення об’єднання українських земель 22 січня 1919 року» 11 класи Ретунська П.Ю.
4. 18.01.2018 Години спілкування за темами: «Розвиток ідеї Соборності», «Шлях до незалежності», спрямовані на утвердження в суспільстві політичної і громадської злагоди, консолідації українського народу 9-11 класи Класні керівники
5. 18.01.2018 Проведення виховної години за темою: «Історія Української державності» 10 класи Спаська Т.І.
6. 15.01.2018 - 22.01.2018 Оформлення тематичної виставки художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, експозицій, присвячених 96-й річниці проголошення Акта злуки, за темами: «Україна: історія і сьогодення», «22 січня – День Соборності та Свободи України» 9-11 класи Клещевнікова А. В. .

Сценарій проведення тематичного шикування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Кiлькiсть переглядiв: 949