Привітання ректором ХНУВС ліцеїстів

2015-12-19

/Files/images/_011.jpg

19 грудня 2015 року ліцеїсти взяли участь в урочистих заходах до дня Святого Миколая у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Учасники художньої самодіяльності університету розпочали свято театралізованою хореографічною композицією «Святий Миколай», після виконання якої ректор університету Валерій Сокуренко привітав усіх присутніх зі святом.

«У цей особливий день, – зазначив ректор, – кожна людина повинна відчувати тепло, турботу і піклування. Керівництво університету постійно тримає під контролем питання соціального захисту та підтримки молоді пільгового контингенту, яка навчається в університеті». 47 курсантів та ліцеїстів, а це – сироти або позбавлені батьківського піклування, а також ті, чиї батьки є учасниками АТО і захищають кордони нашої держави на Сході країни, – отримали подарунки до свята. Іменні годинники від імені губернатора Харківської області Ігоря Райніна вручив молоді ректор університету. Також Валерій Сокуренко побажав юнакам і дівчатам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та щасливої долі. «Щоб поруч завжди було якомога більше людей, які хотіли і могли б допомогти», – зазначив ректор.

Після завершення офіційної частини почалися святкові заходи. Святий Миколай привітав усіх присутніх з новорічними святами і запалив в університеті новорічну ялинку. Курсанти та студенти університету підготували невелику концертну програму, яка завершилася вокально-хореографічною композицією «Україна колядує».

Кiлькiсть переглядiв: 80