Зі святом останнього дзвоника!

2019-05-25

/Files/images/0-02-04-123.jpg

25 травня 2019 року відбулися урочистості з нагоди свята Останнього дзвоника у КЗ ХСШІ "Ліцей Правоохоронець".

У заході взяли участь начальник ГУ НП в Харківській області генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Бортник.

Перш за все присутні вшанували правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків, а також пам'ять тих, хто захищав східні рубежі нашої держави від агресора. Серед них був і випускник ліцею Антон Безверхній, з яким нещодавно попрощалися харків’яни. Ліцеїсти поклали квіти до Меморіалу слави загиблим працівникам поліції. Кирил Степанов від імені всіх випускників ліцею пообіцяв, що всі вони стануть гідними синами, достойними пам’яті загиблих працівників поліції. «Попереду – доросле життя з випробуваннями та наполегливою щоденною працею. Ми – надія своїх рідних, майбутнє України. І яким воно буде – залежить від нас», – зазначив юнак.

Юнаки випустили в небо білих голубів, на щастя та гарну долю пройшли під вишитими українськими рушниками. Відбулася церемонія прощання з Прапором ліцею та принесення Клятви ліцеїста.

Вітальною телеграмою поздоровила випускників ліцею із завершенням навчання голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. З напутніми словами до випускників звернувся начальник ГУ НП в Харківській області Валерій Сокуренко. Він побажав молоді успіхів та здійснення усіх намічених планів: «Вірте в себе, знайдіть свій шлях. Успіху досягають ті, хто має чітку ціль та спрямовує всю свою енергію на її втілення. Ви – майбутнє нашої держави, її гордість і надія! Будьте чесними, сміливими, гуманними! Хай вам щастить!».

З урочистою подією ліцеїстів привітав перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник. Від імені ректора вишу полковника поліції Дмитра Швеця він побажав юнакам упевненості та віри у свої сили, сміливості на шляху до здійснення мрій, бути справжніми патріотами України, любити свою Батьківщину і з честю нести звання випускника ліцею.

Директор ліцею Аліса Дербеньова зазначила, що колектив ліцею пишається своїми випускниками, які стали дорослими і відповідальними, впевненими в собі та в своїх силах: «Завжди пам’ятайте рідний ліцей, своїх вчителів і друзів. Щастя вам і наснаги!». Вихованці подякували вчителям за знання, життєвий та професійний досвід, яким вони щедро ділилися протягом років навчання, батькам – за їхню підтримку й терпіння і запевнили, що будуть гідними звання ліцеїста.

Повний фотозвіт з даного заходу можна переглянути, перейшовши на вкладку Фотогалерея - Останній дзвоник 2019

Кiлькiсть переглядiв: 131