2017-06-16
Результати конкусного випробування з історії України (9-1)
№ п/п | П.І.Б. | Оцінка |
1. | Андрусь О.В. | 6 |
2. | Березанський С.О. | 7 |
3. | Болдарев В.В. | 4 |
4. | Борщ Є.В. | 6 |
5. | Волокітін Д.Є. | 6 |
6. | Гордієнко О.В. | 4 |
7. | Гуртовий Д.С. | не з'явився |
8. | Дубович А.А. | не з'явився |
9. | Жилін В.В. | 9 |
10. | Завгородній О.О. | 10 |
11. | Карасьов Д.О. | 4 |
12. | Клец В.І. | 7 |
13. | Клєріні М.Г. | 7 |
14. | Конєв Д.О. | 9 |
15. | Коротков Д.А. | 4 |
16. | Луньов О.О. | 4 |
17. | Мнацаканян В.С. | 9 |
18. | Нестеренко М.С. | 7 |
19. | Панов О.С. | 9 |
20. | Похилько К.В. | 5 |
21. | Резанов Д.С. | 10 |
22. | Рулевський Б.Г. | 5 |
23. | Середа І.К. | 4 |
24. | Сломінцев Р.О. | 4 |
25. | Старіков Є.О. | 10 |
26. | Удовіков А.А. | 4 |
27. | Хворостінін Д.О. | 5 |
28. | Черкашин О.О. | 8 |
29. | Яцина Р.В. | 4 |
Результати конкурсного випробування з історії України (9-2)
№ п/п | П.І.Б. | Оцінка |
1. | Алексахін Д.А. | 4 |
2. | Артеменко М.В. | 4 |
3. | Биков О.О. | 4 |
4. | Бондар Д.В. | 10 |
5. | Бутенко І.С. | 5 |
6. | Гордієнко Д.Р. | 4 |
7. | Гур’єв Д.О. | 7 |
8. | Д’яченко Я.А. | 6 |
9. | Думмлер Б.С. | 6 |
10. | Жихар П.М. | 4 |
11. | Засядько В.В. | 4 |
12. | Кашка Я.Д. | 4 |
13. | Кір’яков В.Д. | 10 |
14. | Кліманов Б.О. | 5 |
15. | Коробка А.В. | 9 |
16. | Лавренчук Р.Ю. | не з'явився |
17. | Лустов Є.О. | 7 |
18. | Моляков В. О. | 4 |
19. | Нестеренко Ю.П. | 5 |
20. | Носенко Є.О. | 4 |
21. | Перепелиця О. В. | 6 |
22. | Рязанцев І.Г. | 5 |
23. | Сливка Д. М. | не з'явився |
24. | Смолєв О.Є. | 5 |
25. | Соломончук О.І. | не з'явився |
26. | Тарчан Д.М. | 6 |
27. | Філоненко С. С. | 7 |
28. | Холодняк Р.С. | 5 |
29. | Шевченко А.В. | 10 |
Результати конкусного випробування з історії України (10-1)
№ п/п | П.І.Б. | Оцінка |
1. | Алексєєв Д.О. | 9 |
2. | Багінський А.Р. | 6 |
3. | Брайко А. О. | 7 |
4. | Власенко Д.А. | не з'явився |
5. | Говді Г.С. | 7 |
6. | Гусейнов Р. Р. | 6 |
7. | Діхтяренко Д.В. | 7 |
8. | Жук Д.О. | 8 |
9. | Зимогляд О.С. | 7 |
10. | Кизим Я.Р. | 5 |
11. | Колеснік Р.А. | 6 |
12. | Луговий В.О. | 5 |
13. | Мартиненко О.І. | 7 |
14. | МороховськийО.С. | 1 |
15. | Нікіщенко В.В. | 6 |
16. | ОрябинськийД.В. | 6 |
17. | Перов О.В. | 7 |
18. | Прокопенко Р.К. | не з'явився |
19. | Рось В.В. | не з'явився |
20. | Рупасов Д. Д. | 1 |
21. | Січкар А.О. | 9 |
22. | Сулейманов Р.Д. | 7 |
23. | Таранський В.В. | 10 |
24. | Цвєтков В.В. | 6 |
25. | Шостак Д.В | 4 |
Результати конкусного випробування з історії України (10-2)
№ п/п | П.І.Б. | Оцінка |
1. | Артеменко Д.С. | 8 |
2. | Борисенко М.В. | 4 |
3. | Вєрченко А.В. | 5 |
4. | Гарбуз Д.С. | 8 |
5. | Гужовський І.Ю. | 8 |
6. | Гусаченко К.С. | 3 |
7. | Діжиченко Б.О. | 9 |
8. | Драган О.А. | не з'явився |
9. | Заратуйченко Б.В. | 8 |
10. | Іванов О.О. | 6 |
11. | Літвіненко М.С. | 6 |
12. | Манько А.В. | 10 |
13. | Марчук В.О. | 7 |
14. | Миргород А.О. | не з'явився |
15. | Намчук Ю.А. | 7 |
16. | Панченко Р.Д. | 8 |
17. | Плотніков О.С. | 4 |
18. | Пшеничний О.В. | не з'явився |
19. | Сітников М. А. | 4 |
20. | Степанов К.С. | 8 |
21. | Степанян Б.О. | 6 |
22. | Таран К.І. | 4 |
23. | Ткаченко С.Г. | 8 |
24. | Тітаренко Ф.А. | 7 |
25. | Устименко Н.П. | 6 |
26. | Шиєнков М.А. | 10 |
27. | Ясенєв А.О | 4 |