РОЗКЛАД ФАКУЛЬТАТИВНИХ ЗАНЯТЬ на 2018/2019 навчальний рік

День тижня 10 ті класи 11 ті класи
10-А клас 10-Б клас 10-В клас 11-А клас 11-Б клас 11-В клас
ПОНЕДІЛОК 18:30-19:15 Орфографічний практикум Райченко М.І. Кабінет № 16 18:35-19:20 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22 18:00-19:00 Індивідуальні заняття Спаська Т.І.
Кабінет №13
ВІВТОРОК 18:30-19:15 Орфографічний практикум Райченко М.І. Кабінет № 16 16:30-17:15 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22 18:00-19:00 Індивідуальні заняття Спаська Т.І.
Кабінет №13
18:35-19:20 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22
СЕРЕДА 18:30-19:15 Сучасна українська література Райченко М.І. Кабінет № 16 16:30-17:15 Орфографічний практикум Райченко М.І. Кабінет № 16 18:00-19:00 Індивідуальні заняття Спаська Т.І.
Кабінет №13
16:30-18:30 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22
18:35-19:20 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22
ЧЕТВЕР 18:30-19:15 Сучасна українська література Райченко М.І. Кабінет № 16 18:35-19:20 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22
ПЯТНИЦЯ 16:30-17:15 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22 18:30-19:15 Готуємося до ЗНО (математика) Воронова В.В. Кабінет № 22 16:30-17:15 Орфографічний практикум Райченко М.І. Кабінет № 16 1830-1915 Орфографічний практикум Райченко М.І. Кабінет № 16

РОЗКЛАД ГУРТКІВ, які працюють у КЗ ХСШІ «Ліцей Правоохоронець» 2018/2019 навчальному році

Назва Керівник Місце роботи гуртка Дні, час проведення Примітки
День Тижня Год. Час Клас
1. Футбол Дорошенко О.В. Спортивна зала Понеділок 3 16.00-19.00 11-А
Середа 3 16.00-19.00
П’ятниця 3 16.00-19.00
2. Дебати Ретунська П.Ю. Конференц -зала Середа 3 16.00-17.30 11-В
П’ятниця 1,5 16.00-17.30
3. Пізнаємо рідний край Уткіна О.І. Конференц -зала Вівторок Субота 1,5 3 16.00-17.30 15.00-18.00 9-А
4. Вступ до теорії держави Сосновська З.Ю Конференц -зала Понеділок 2 18.00-20.00 10-Б
Четвер 2,5 18.00-20.30
5. Особиста гідність Боровенська І.В. Конференц -зала Понеділок Середа 3 1,5 16.00-19.00 16.00-17.30 10-А
Середа П’ятниця 1,5 3 17.30-19.00 16.00-19.00 10-В
6. Ігротехніки Росоленко І.В. Конференц -зала Субота 4,5 10.00-14.30 11-Б

Кiлькiсть переглядiв: 75